Lorem quis bibendum auci Lorem gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursu. Ut enim ad minim veniam.

Follow me on instagram

© 2016 Your Business Name!

Protože máme rády zajímavé věci a poctivé řemeslo. Protože máme rády, když se můžou lidé potkávat, inspirovat se a sdílet své umělecké duše i nápady. Protože máme rády, když vzniká přátelská a uvolněná atmosféra, ze které může začít něco hezkého růst. Protože máme rády oslavu lásky vkusnou, intimní, nekomerční a se srdcem na správném místě. Protože láska nám v tomto světě dává velký smysl.

A proto děláme SVATEBNÍ CIRKUS.
A proto jsme SVATEBNÍ CIRKUS.
A proto SVATEBNÍ CIRKUS.

JANA BUŠKOVÁ

Je principálkou, v jejíž hlavě vše začalo a jen tak mimochodem vzniká. Ráda je přítomna viditelné kráse a už několik let chytá lásku i okamžiky štěstí na filmovou pásku. Tvoří s pokorou i velkým citem sobě vlastním. Má pocit, že se našla.

KRISTÝNA KLÍMOVÁ

Je hlasem CIRKUSU a vypráví o něm i na našich sociálních sítích. Ráda vyrábí krásno a laškuje s nejrůznějšími nápady. Hledání zajímavých míst a tvůrců je jednou z náplní jejich dní i velkým potěšením. Má pocit, že se našla.

Jsme hlavně těmi, kdo se setkat měl a společně o CIRKUS pečujeme.
Společně vám chceme dělat radost a předat něco ze sebe.

A SVATEBNÍ CIRKUS jsou i všichni, kteří mu věnují svůj čas, pot a třísky v dlaních. Kdo ho v lodičkách s vrtačkou v ruce zachraňuje, kdo visí na štaflích, zametá slámu i jej pořádně zapije. Děkujeme všem, kdo věří.

Pavle, Sáro, Jani, Alex, Báro, Johny, Nikol, Buky, Barčo, Kačko, Jendíku, Bohunko, Jozefe, Olgo a všichni další, díky.

ja-a-janik-vetsi