Lorem quis bibendum auci Lorem gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursu. Ut enim ad minim veniam.

Follow me on instagram

© 2016 Your Business Name!

 

Manéž 2017

MANÉŽ

seznamte se s těmi, kteří se na vás těší v pragovském šapitó

seznam-vystavovatelů-web-2017-II-verze

PLÁN DĚNÍ

PROGRAM manéže 2017

SVATEBNÍ SLÍBENÍ

Slib je malá přísaha. Sobě, druhému, svému přesvědčení, řemeslu, láskám. Protože člověk míní a život mění, může se stát, že ztratí svou trvanlivost.
Důležité ale je, že v daný moment jej dáváme s tím nejlepším vědomím a velkou odvahou. A je přece krásné, když ho pošleme do světa a trochu se nám při tom třese hlas.

test

KADANÍK RINGS


Já, Michal, slibuji, že udělám vše proto, aby holka, se kterou chceš strávit zbytek života, řekla ano. Já, Michal, slibuji, že udělám vše proto, aby ses koukla na ten prstýnek a věděla, že chlap, se kterým chceš strávit celý život, tě zná líp než svoje boty.

Slibuji, že od prvního náčrtku až po poslední přeleštění se o tvůj prstýnek budu starat já osobně. Slibuji, že ho budu vyrábět tak, jako bych ho dělal pro svou ženu. Slibuji, že do nich vložím všechnu vaši lásku, aby vám ve dnech, kdy to nebude lehké, připomněly, proč jste se vzali a jak je to báječné.

MICHAL na webu | na síti | naše povídání 2016

BARBORA BISTIAK PHOTOGRAPHY


Já, Bára, slibuji ti živote, živote všech lidí okolo, hlavně těch, se kterými jsem měla štěstí potkat se spolu s mým foťákem. Slibuji ti, že tě zachytím tak, jak plyneš, aby všichni s láskou na tebe vzpomínat mohli, když už jim třeba paměť až tak neslouží, či když jim hej není, když zrovna jejich drahá polovička, stovky kilometrů daleko peníze třebas vydělává. A aby další pokolení mohla se chlubit babičkami a dědečky, kterak jim to v jejich svatební den slušelo nejvíce na zemi.

BARBORA na webu | na síti

barbora-mensi
devce-mensi

DĚVČE OD PLOTNY


Já, děvče u plotny, slibuji, že svatební dorty upeču jen z těch nejlepších surovin. Že budou krásné, jednoduché a že všem novomanželům udělají radost.

KRISTINA na webu | na síti

HONZA MARTINEC


Já, Honza, vás nikdy nedonutím v divných pózách stát, nechám vás jen v klidu radovat, milovat, malovat, jednoduše se stane to, co má se stát.

HONZA na webu | na síti | naše povídání 2016

honza-mensi
27jewelry-mensi

27JEWELRY


Slibuji, že každý šperk z mé dílny bude vyroben v dobré náladě a s pozitivní myslí plnou toho, pro koho je určen.

LENKA na webu | na síti | naše povídání 2016

ADIE DORTY


Já, Adie, nikdy nedopustím, aby do mé kuchyně vstoupily náhražky poctivých surovin, abych zapomněla na některé nevěstino přání a udělám vše proto, abych těsně před svatbou nezakopla a dort neupustila. Vždy budu ctít pravé řemeslo, nevzdám se másla, neusnu na vavřínech a budu se stále učit novým technikám. Slibuji, že do každého sladkého dílka vložím kus své duše a nekonečné lásky!

ADIE na webu | na síti | naše povídání 2016

adie-dorty-mensi
patricie-mensi

MADE ATELIER


Oznámením v obálce, jmenovkám na stole, kyticím ve váze, ubrouskům na talíři…
Všem tímto slibuji, že vám to tam bude zatraceně slušet.

PATRICIE na síti | naše povídání 2016

BARU LA PHOTO


Já, Baru, si budu vždy vážit toho, že se můj sen stal skutečností a že mohu ve svém životě svobodně tvořit. Slibuji, že se budu vždy držet stylu, který mi je nejbližší: autentického, jednoduchého a originálního. Mé srdce vždy zaplesá, když budu moci fotit svatby uvolněné, intimní a zároveň nevšední. Na oplátku slibuji, že zachytím skutečný příběh lásky a krásu ukrytou v maličkostech, kterou ostatní možná přehlédnou. Vítr ve vlasech, upřímnou radost…
Pokud moje snímky vykouzlí lidem úsměv na rtech, pak bude mít má práce smysl.

BARU na webu | na síti

barulaphoto-mensi
sobje-mensi

ODIVI SOBJE


Slibujeme, že se nevzdáme v boji proti kruhovým spodnicím, píchacím kosticím a šatům bez příběhu!

ODIVI na webu | SOBJE na síti | naše povídání 2016

BLAHO


Slibuji vám, milé pastelky, že si vás budu hýčkat. Nenechám vás spadnout na podlahu, a když se vám okreslí špička nebo zalomí tuha, ostrouhám vás. Budu si vás labužnicky řadit podle barev. Pojedeme spolu na výlet, kdykoli a kamkoli se nám zamane, a nakreslíme si moře, hory i věci neznámé. Budeme spolu chodit na pravidelné večerní procházky do vzpomínek a představ. A někdy si ještě trochu zajdeme a vydáme se do snů, a i odtamtud si přineseme náčrtky, které pak dokreslíme u stolu pod lampou. Pak si je rozvěsíme na šňůrku nad stolem a budeme si je prohlížet a říkat si spolu: Jo jo… to byly časy!

KAMILA na webu | na síti

blaho-mensi
zorya-mensi

ZORYA


Slibujeme, že budete zářit. ZORYA.

ZDENĚK A DANIEL na webu | na síti

KITCHEN STORY


Když už něco slibovat, tak ať to stojí za to. My tedy slibujeme, že když budeme připravovat jakékoli jídlo, budeme si vždy vybírat jen krásné suroviny, se kterými je radost pracovat. Slibujeme, že o každé jídlo, které uvaříme, se vždy rádi podělíme, protože nejlépe chutná v dobré společnosti. A nakonec všem slibujeme, že vždy budeme používat dvě nejcennější ingredience ze všech. A tím je radost a láska k vaření.

JIRKA A MARIKA na webu | na síti

kitchen-mensi
lenka-mensi

SVATBY OD MAUD


Slibuji, že Vás Vaší svatbou provedu, jak nejlépe dovedu. Kytici a dekoraci krásnou vytvořím a úsměv na Vašich tvářích vyloudím. Kytičky budou překrásné, to je přeci na 100% jasné. Zůstanete mi v srdíčku a věřím, že od Vás dostanu jedničku.

LENKA na webu | na síti | naše povídání 2016

VYVOLEJ.TO


Slibujeme věrné barvy.

VYVOLEJ.TO na webu | na síti

vyvolejto-mensi
jana-mensi

JANA BUŠKOVÁ


Já, Jana, odevzdávám se tobě, kamero.
Ne. To zase ne.
Neodevzdávám se ti. Odevzdám se až muži veselému.
Já, Jana, slibuji ti kamero, že tě budu zapínat, jen když ty správné momenty uvidím.
Když láska bude ve vzduchu a já s lehkostí a bez patosu ji zachytím.
Že tě vždy nechám na chvíli odpočívat, abych i sama načerpala síly a viděla svět pohledem svěžím.
A jestli s tebou přestanu radost zažívat, a slzy dojetí nebude potřeba za tebe schovávat,
najdu si jinou radost v životě, která se stane mým řemeslem milovaným. A tomu pak jiný slib dám.
Anebo se prostě jen vdám.

JANA na webu | na síti | naše povídání 2016

MALEBNOSTI


Milé Malebnosti, stvořili jsme vás z lásky k hezkému a slíbili jsme si, že vaším prostřednictvím budeme dělat ze světa hezčí místo a díky vám budeme mít možnost se setkávat s lidmi se stejným vkusem, s lidmi veselými, s otevřenou myslí a srdcem.
Z velké lásky a s velkým nadšením dostáváme zpátky tu radost, kterou sami dáváme. Radost jako malovanou.

TEREZA na webu |  na síti

malbnosti-mensi
karol-mensi

LOUKYKVĚT


Slibujeme…
jaru, že na něj čekáme jako každý rok, že budeme našemu traktoru dělat pravidelnou STK, naší studně, že na ní budeme víc myslet, jiřinám, fialám i růžím, že je i letos ochráníme před plži a zajíci, všem brigádníkům dál ty stejné výživné snídaně, obědy a večeře, slepičkám, že budeme jejich trusem nadále řádně hnojit, nůžkám a nožům alespoň 2× do roka pravidelný servis u pana brusiče, panu Kučerovi, Martině i paní pošťačce a vlastně všem sousedům, že se ještě dlouho budou kochat našimi květinami.

LOUKYKVĚT na webu | na síti | naše povídání 2016

LUCIE FENCLOVÁ


Slibuju sama sobě, že se nikdy nepřestanu usmívat, když se zpoza rohu vynoří kousek světla a na chvilku dopadne na mojí tvář.
Slibuju, že ten paprsek budu vždycky hledat i u vás.

LUCIE na webu | na síti

lucie-mensi
talucie-mensi

TA LUCIE


Slibuji, že vše, co budu kdy dělat, budu dělat s LÁSKOU.

LUCIE na síti

EVERBAY


Slibujeme, že i letos budeme tvořit co nejupřímněji.

MARTIN A ZŮZA na webu | na síti | naše povídání 2016

everbay-mensi
nila-pro-fb

NILA – SWEDISH HASBEENS


Můj milý dřeváčku, hned jak jsem tě poprvé zahlédla, věděla jsem, že jsi pro mě ten pravý! Bylo to jako blesk z čistého nebe, nikdy jsem nic takového nepocítila.  A už vím, že si zasloužím mít na nožkách právě tebe! Slibuji, že ti budu věrná, budu se o tebe starat v dobrém i ve zlém a dávat tě na odiv celému světu. Vím, že ty mně na oplátku můžeš slíbit věrnost, krásu a oporu.
Tak ať nám to ve společném životě hezky klape!

DŘEVÁČKY na webu | na síti

WOODEN WORLD


Slibuji nářadí mému, že k radosti ostatním přispějeme a společně nepolevíme. Dřevu jeho krásu vyniknout necháme a klientům jejich sny splníme.

DAVID na webu | na síti | naše povídání 2016

david-mensi
yes-mensi

YES AND YES


Slib… tak strašně jednoduché slovo, které ale za svým významem skrývá vážně mnoho. V živote slibujeme pod vlivem různých nadějí a přání, ale… jsme to nakonec my sami, kdo si plnit sliby brání. Takže teď slibujeme, že se k vám neotočíme nikdy zády, že za každou novou příležitost budeme nesmírně rády.
Že budeme pracovat s nadšením a nadšení i rozdávat, že s novou inspirací si budeme stále pohrávat. Slibujeme, že vždy zvolíme upřímnost, a že budeme dělat vše pro vás a taky pro radost. Slibujeme, že se nevzdáme ani když bude vše viset na vlásku, že si nikdy nepřestaneme slibovat a hlavně věřit na lásku.

HOLKY na webu | na síti | naše povídání 2016

SWEET & PEPPER DAYS


Slibujeme, že žaludky vaše s láskou nasytíme a oči vaše se budou s chutí pást a vzpomínky ty sladké nikdy nezapadnou. To slibujem vám každý z nás.

S&PD na webu | na síti

sweet-mensi
svazek-mensi

SVAZEK


Slibuji květům slávu a čest, slibuji nevěstám, že budou jen kvést.
Slibuji styl, slibuji originál, slibuji, že nebude nikdo, kdo by nevzpomínal!
Slibuji oddanost, píli a nadšení, to každý ženich i nevěsta ocení.
Slibuji věrnost, lásku a cit, protože je radost se Svazkem žít.
Slibuji, ač to zní básnicky, se Svazkem bude to prostě navždycky!

PETRA a spol. na webu | na síti

FLATWHITE COFFEE AND CATERING


Já, Ondra, slibuji ti, Páko, že tě vždy budu s láskou plnit těmi nejlepšími zrny. Nikdy tě nenechám ve štychu a nikdy se tě nezřeknu. Já, Zuzka, odevzdávám se tobě, Troubo. S láskou a péčí budu na našem vztahu pracovat. Budu se ti věnovat a trávit s tebou dlouhé hodiny, dokud nás smrt nerozdělí. My dva, Zuzka a Ondra, slibujeme vám dostatek cukru a kofeinu kdekoliv se naše cesty s vámi protnou.

ZUZKA A ONDRA na webu | na síti | naše povídání 2016

flat-mensi
honza-mensi

HONZA BARTOŇ


Do kamery, do foťáčku, srdce vkládám na střídačku, fakt se toho nebojím, bavím se tím obojím! Slibuji, že u obřadu, nerozhodím hostí řadu. I když to zní jako klišé, sleduji vás vždy jen tiše. Můj úkol je: vzklíčit to, co je ve vás zaseto: Láska, touha, křehká něha, při níž mráz po zádech běhá.

HONZA na webu | na síti

PROSEKÁRNA


Našim slibem nechť je naše heslo „MILUJEME PROSECCO“, které nás zavazuje k lásce k vinařům a jejich práci, k našim milým zákazníkům,
a ke službám, které se snažíme vykonávat s maximální péčí.

PROSEKÁRNA na webu | na síti

proseko-mensi
martin-mensi

MARTIN FALTEJSEK


Foťáku, můj foťáku. Já chci slib od tebe.
Slib mi, že ještě nějakou tu chvíli vydržíš.
Zároveň by bylo fajn, kdybys i něco zhubl.
Mám tě rád.

MARTIN na webu | na síti

PROBUĎ LABUŤ


Snoubí se ve mně krása, romantika, prchavý okamžik. Jsem bílá, křehká a přirozená, jsem labuť. A tímto slibuji, že veškeré své schopnosti, cit pro krásu, zkušenosti a všechnu svou sílu věnuji ve váš svatební den, vám, kteří se mi s důvěrou odevzdáváte pod křídla.

KATEŘINA A MARTINA na webu | na síti | naše povídání 2016

labut-mensi
petitee-mensi

PETITEÉ


Slibuji, že pomohu nevěstám, aby vypadaly ve svůj nejdůležitější den v životě co nejkrásněji díky šatům svých snů.

PETRA na webu | na síti | naše povídání 2016

ELIŠKA A LUKÁŠ


Slibujeme našemu řemeslu, že nikdy neuděláme křiklavé křiklavějším, že nikdy nevyfotíme křivý horizont, nevyhladíme pleť do růžova, nepřikreslíme dinosaury, balonky, žraloky, srdce z prskavek, že nikdy nepřidáme hvězdičku do úsměvu. Slibujeme, že budeme real.

ELIŠKA na webu | LUKÁŠ na webunaše povídání 2016

couple-mensi
eliska-mensi

ELIŠKA LHOTSKÁ


Slibuji šťastnou budoucnost!

ELIŠKA na síti | naše povídání 2016

TRUMADE


Milovaná grafiko, tebe jsem si zvolila jako svou profesi, abych s tebou sdílela svůj život v naději i štědrosti, abych s tebou sdílela své zármutky i radosti. Budu tě milovat, i když nás život rozdělí, když život bude snadný i když bude těžký. Jsi mou přítelkyní i snem, toto ti teď slibuji z hloubi svého srdce.

MÍŠA na webu | na síti

trumade-mensi
jedina-mensi

JEDINA


Já, JEDINA, slibuji, že budu navrhovat a šít šaty, ale samosebou ne-jen-tak ledajaké šaty,  ale šaty svatební. Šaty na míru tobě a tvému svatebnímu dni, a udělám všechno pro to, aby to byly šaty jedinečné.

ELIŠKA na síti

KACO VIDEO


Slibujeme, že budeme k tvé svatbě přistupovat jako ke své vlastní.

MARTIN a spol. na webu  | na síti | naše povídání 2016

kaco-mensi
kveterie-mensi

KVĚTERIE


Slavnostně slibujeme, že se vynasnažíme, aby se prchavá krása květin v tak letmou a přitom vzácnou chvíli vašeho života stala nezapomenutelnou.

ADÉLA A ŠÁRKA na webu | na síti

STOOL RENTALS


Máme stoly, mají nohy, mají rohy, hi.
Do polohy, do pohody, nábytek pro vaše hody. Doprovody ne.

MONA A MARKÉTA na síti

stool-mensi
pismena-mensi

SVÍTÍCÍ PÍSMENA


My, Svítící písmena, slibujeme, že rozzáříme každou svatbu, na kterou si nás pozvete. Budeme svědomitě svítit až do posledního tančícího hosta. Ale hlavně vám posvítíme na vaší společnou cestu životem. To slibujeme.

BRITA A TEREZA na webu | na síti

POLAROIDLOVE


My, kluci z PolaroidLove, slibujeme, že naše Polaroidy na žádné svatbě nezkazí zábavu, a že na ně jen tak nezapomenete.

MICHAL A TOMÁŠ na webu | na síti | naše povídání 2016

polaroid-mensi
dm-mensi

DOMÁCÍ KVĚTINÁŘSTVÍ


Já, Bára, slibuji, že budu láskyplně pečovat o svou zahradu a držet se předsevzetí vázat kytice z kvítí, které sama vypěstuji a natrhám na lukách a polích, a i nadále se budu pokoušet do každé kytice vetknout kus osobnosti svých klientů. Howgh!

BÁRA na webu | na síti

PUNKROCKCAKES


Jak vidíte, při hledání těch nejlepších receptů jsem vyzkoušela opravdu všechno. Nudný a obyčejný dort je navždycky mrtev! Ten váš bude prostě osobnost a záleží jen na vás, do jak velkého punku se spolu pustíme. Co vám ale slíbím je to, že ať už si vyberete dort nebo třeba sweetbar, nuda to rozhodně nebude.

STÁŇA na webu | na síti

stana-mensi
smybox

SMYBOX


Já, Smybox, stroj skvostný, slibuji, že nejen v novém roce 2017, ale klidně až do skonání světů, budu dál tvořit novomanželům parádní fotky do prvního společného alba. Že se grafiku k fotografiím vždy pokusím co nejvíce vyladit se svatební pozvánkou a nikdy, opravdu nikdy! se neomezím v počtu vytištěných fotografií.

Zároveň slibuji oddanost ručně vyráběným pozadím a rekvizitám, bez kterých neudělám ani krok, a úsměvům vykouzleným během focení.

Slibuji, že dveře na mé základně v Praze i Brně se nikdy nezavřou a vždycky s radostí pohostím všechny, kdo mě budou chtít omrknout. Ano, tak slibuji.

SMYBOX na webu | na síti | naše povídání 2016

KESTOLU


My, KESTOLU, odevzdáváme se tobě, Žaludku Hladový, a přijímáme tě za manžela.
Slibujeme, že nám zachováš lásku, úctu a věrnost, že tě nikdy neopustíme a že ti doneseneme všechno dobré. K tomu ať nám dopomáhá Sůl. Amen

TEREZA A JANA na síti | naše povídání 2016

ke-stolu-mensi
jonatan-mensi

JONATAN JAN


nikdy nedospěju nepřestanu vyplazovat jazyk padat vstávat milovat smát se pít s přáteli i neznámými tančit jako by se nikdo nedíval skákat nahý do vody falešně zpívat chodit mimo cesty a krást okamžiky i třešně

JONATAN na webu | na síti | naše povídání 2016

KYTKY OD POTOKA


Slibujem, že do toho letos zase dáme celé své srdce. Aby nám kytek vykvetlo více než vloni, aby byly krásnější a kvetly déle, aby nám poli nerostl pýr ani na cestičkách; abychom nevěstám mohly splnit to, co dřív nešlo, abychom jim uvázaly, co jinde neuvážou…   Aby to zkrátka všechno mělo smysl.
A pak, pak si budeme moct dát pár dní dovolené. To si taky slibujem.

MÍLA A MARIE na webu | na síti | naše povídání 2016

kytky-mensi
lelí mensi

LELÍ´S CUPCAKES


Existuje láska na první pohled? Sedm pater radosti samo o sobě slibuje spoustu rozzářených očí, štěstí a slasti. My k tomu ještě přidáváme slib, že spokojení budete nejen vy, ale také všichni svatebčané. Od prvního sousta si budete jisti, že chuť a krása už navždy půjdou ruku v ruce v harmonickém souznění. Slibujeme, že uděláme všechno proto, aby to byl ten nejsladší den vašeho života.

LELÍ na webu | na síti 

MOU PAPER LOVERS


 Slibujem, že vám to hezky namalujem.

VERONIKA A VERONIKA na webu | na síti

mou 2
giphy

STORYTELLING


My, vypravěči, řekli jsme své ano příběhům a slibujeme, že je budeme vyprávět navěky. A víme, že příběhy se zaslíbily nám, protože by nám jinak nedávaly ty nejkrásnější myšlenky. Asi to bude dokonalé manželství, co trvá už víc než dva tisíce let. Dohromady slibujeme vám všem, že malovat obrazy slovy není tak těžké, jak to vypadá, a že uděláme všechno proto, abychom vás to naučili. Také vám slibujeme, že toto vždycky platí: upřímnost a ryzost je víc než dokonale napsaný proslov – když budete mluvit s radostí, radost i pošlete dál.

STORYTELLING na webu | na síti

FAMAGUSTA


Slibujeme, že vás během svatebního cirkusu nenecháme o hladu, zaplníme vaše bříška takovými dobrotami, že vaše chuťové buňky budou tančit radostí a ještě dlouho na to vzpomínat.

JAKUB na webu | na síti

fama mensi
versatyl-mensi

VERŠATYL


Slibujeme, že od začátku do konce vymýšlení, měření, šití a zkoušení s námi bude kopec srandy a že s celým týmem profesionálů odvedeme tu nejlepší práci.

KRISTÝNA A MARKÉTA na webu | na síti 

HANA POLÍVKOVÁ


Já, Hanka, slibuji, že Vám upletu prstýnky z provázku nebo uzlíku, který vám bude vždy připomínat vašeho nastávajícího.

HANKA na webu | na síti

hanka mensi
mensi

WEDDING DJS


My, milovníci milovníků dobré muziky, Wedding Djs, slibujeme, že s elegancí ladného leoparda budeme uvádět všechny účastníky svatby do euforického stavu beztíže. My, milovníci milovníků tanečních kreací, slibujeme, že budeme hrát tak, jak si nevěsta s ženichem budou přát. My, milovníci milovníků zamilovaných, slibujeme, že vložíme do výběru a podání písniček srdíčko vlastní, které praskne dojetím nad tou krásou při pohledu na dvě jedinečné bytosti, kterak spolu tančí, ruku v ruce, srdce v srdci.

DJ SCHAFFF a spol.  na webu | na síti | naše povídání 2016

čc menší

ČESKÝ CATERING


Děláme to poctivě, to vám slibujeme. Slibujeme vám, že naše hosty budeme chtít vždy nejen nasytit, ale i gastronomicky potěšit. Kvalita našich pokrmů pro nás bude vždy klíčová, to vám slibujeme. Slibujeme vám, že všechny suroviny, ze kterých naše pokrmy připravujeme, budou vždy maximálně čerstvé. Náš personál bude vystupovat vždy vstřícně a profesionálně ke každému jednotlivému hostovi, to vám slibujeme. Slibujeme vám, že naše pohoštění uzpůsobíme přesně na míru charakteru každé akce. Jedinečné chvíle si zaslouží jedinečný servis, v to věříme a o to se postaráme, to vám slibujeme.

ONDŘEJ a spol.  na webu | na síti